Různé online testy pro všechny

Test zimních pneumatik 2013

Odpověď na otázku, jaké vybírat na zimu pneumatiky, byste měli nechat zejména na opravdovém odborníkovi. Každý pneuservis by měl pravidelně sledovat testy zimních pneumatik a následně svému klientovi doporučit jen to nejlepší. Vhodné pneumatiky jsou totiž zejména v zimě, absolutní základ. Každý rok je vydán celý seznam testovaných pneumatik, kde se můžete přesvědčit o tom, zda jsou právě vaše ty nejlepší.

Hodnocení zimních pneumatik je velmi přísné a vhodné zimní obutí byste rozhodně neměli nikdy podceňovat.

Mezi absolutními vítězi se většinou najdou takové světové značky jako je Dunlop, Michelin nebo Continental, které jsou jedny z nejznámějších značek v oblasti pneumatik na světě. Výběr samozřejmě záleží jen na vás, ale vždy myslete na to, že kvalita pneumatik ovlivňuje styl jízdy a tak i vaše bezpečí, když dojde k nehodě. Díky nezávislým testům se ale pro vás stane výběr daleko jednodušším a rozhodně bude vaše konečná volba naprosto správná.

Nutno zmínit, že zimní pneumatiky jsou povinné a to od 1. listopadu až do 31. března. Toto pravidlo platí pro všechna motorová vozidla, ale jen v případě, že je v této době nepřízeň počasí. Pokud je například druhého listopadu několik stupňů nad nulou, nemusíte mít zákonitě zimní pneumatiky. Vždy byste ale měli být na situaci a příval sněhu dobře připraveni a proto doporučujeme, abyste začali s přezouváním opravdu co nejdříve. Počasí je přeci jen velmi nevyzpytatelné.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Testy bezpečnosti a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.