Různé online testy pro všechny

Měsíční archív: Prosinec 2013

Různých testů najdete na internetu opravdu požehnaně. Jednoduše řečeno si můžete v současné době udělat na internetu test opravdu skoro na všechno. Otázkou samozřejmě vždy zůstává, jak moc se takovým online testům, které jsou navíc zcela zdarma a nemusíte tak za ně zaplatit ani korunu, dá věřit.V mnoha případech se rozhodně jedná o zcela vymyšlené testy, které s těmi oficiálními nemají rozhodně nic společného. To ale ani zdaleka neplatí o všech.

Chcete-li některé výsledky testů vědět opravdu s absolutní jistotou – například pokud se jedná o test inteligence apod., rozhodně se v tomto směru obraťte spíš na odborníky a kvalifikované lékaře, kteří vám v tomto ohledu poskytnou nejen profesionálně vypracované testy, ale i správný výsledek, který je ve všech ohledech rozhodující. Nejde ale jen o testy inteligence, ale i například o psychologické testy nejen pro dospělé, ale i pro děti.

Na internetu můžete narazit dokonce i na testy, které jsou spíš takovou oddychovkou a díky nim můžete snadno zjistit, jak jste na tom s informacemi a znalostmi v oblasti kultury, literatury, filmů a různých seriálů, v oblasti přírodovědy a dalších, různých všeobecných témat, které jsou v současné době aktuální. Takové testy si může udělat naprosto každý, jsou rovněž k dispozici zcela zdarma a díky nim můžete snadno zjistit, jak jste na tom s vědomostmi v určité oblasti. Už jste si i vy našli ten pravý online test, který je pro vás jako stvořený?

 

Vložil Testy inteligence | Štítek , , | Zanechat komentář

Měření rychlosti připojení k internetu je tak jednoduché, že to musí zvládnout dokonce i ten největší amatér, který zvládá ty nejzákladnější počítačové funkce. Test rychlosti připojení můžete jinak na internetu najít pod názvem Speedmeter, který je k dispozici zcela zdarma. Pochopitelně jediné, co budete potřebovat k měření, je připojení k internetu.

Měření připojení k internetu v zásadě probíhá ve třech standardních krocích. Nutno podotknout, že mnohdy nemusí být měření zcela přesné, a proto je potřeba, aby během měření neprobíhalo žádné stahování – ať už jde o písničky, film nebo nějaký program, protože právě stahování by mohlo výrazně ovlivnit konečný výsledek rychlosti vašeho internetu. Zpět ale ke čtyřem bodům měření. V první řadě se měří rychlost dowloadu, rychlost uploadu, odezva a nakonec stabilita připojení k internetu.

Během testu by počítač nebo notebook rozhodně neměl být nějak více zatěžován, protože v jistém směru může být následně test rychlosti nepřesný. Nepřesnost ale není nijak obrovská, prakticky se vám dostane jen trošku odlišného výsledku. V současné době si můžete změřit rychlost připojení zcela zdarma a metr najdete volně na internetu. V současné době prostě záleží na tom, jak rychlý máte doma nebo v zaměstnání internet, zda máte možnost sledovat filmy online nebo si přehrávat videa s různou tematikou.

Vložil Testování | Štítek , , , | Zanechat komentář

Internetový portál TN.cz zná zajisté každý z nás a všichni jej mám velmi dobře spojen s televizní stanicí Nova. Ty reportáže, které se nevejdou do hlavního vysílání zpráv na Nově, rozhodně vždy najdete na internetu, právě na TN.cz. Ačkoli tento web není mezi námi tak dlouho, rozhodně si za tak krátkou existenci získal celou řadu diváků a velkých příznivců, kteří zde hledají podrobné informace nejen ze života, ale i v rámci testování jednotlivých produktů.

Na TN.cz najdete skutečně všechno. Od vaření se můžete přesunout až k bulváru, od bulváru mohou vaše kroky směřovat ve klasickým zprávám a to nejen ze České republiky, ale i ze zahraničí. Aktuální zprávy zde rozhodně nemohou chybět.

Přímo na hlavní straně se pak můžete setkat s aktuální předpovědí počasí na několik dní dopředu, podívat se můžete na různá zábavná i dramatická videa nebo si přečíst různé novinky, které rozhodně už na první pohled zaujmou. Na TN.cz najdete hned několik hlavních sekcí, které jsou svým obsahem velmi specifické. Jednak jsou to klasické zprávy, které informují o aktuálním dění. Dále jsou k dispozici tzv. nahé zprávy neboli Red News, dále je k dispozici sekce Sport a Magazín, kde najdete všeobecné informace.

Nelze samozřejmě zapomínat na pravidelné testování vhodných a nevhodných potravin, které se na našem trhu běžně vyskytují, ačkoli by tomu tak být rozhodně nemělo. Někteří z nás velmi dobře znají Potravinového inspektora, který pro diváky objevoval různé chyby a vady v obchodních řetězcích, podívat se ale můžete i například na testy másla, masa, různých konzervovaných potravin pocházejících jak od nás, tak i ze zahraničí. Snadno si tak můžete ověřit, zda potraviny, které domů kupujete, jsou skutečně kvalitní.

Vložil Testování | Štítek , , , , | Zanechat komentář

IQ test zdarma

Za IQ testy už dávno nemusíte platit astronomické částky. Některé z IQ testů lze totiž velmi snadno dohledat na internetu. S výsledkem se tak nemusíte nikomu svěřovat, nikdo jej nemusí vidět. To je bezpochyby tou největší výhodou, zato se mnohdy nelze spolehnout na to, že je konečný koeficient skutečně naprosto přesný. Chcete-li se skutečně přesvědčit o své inteligence, neváhejte se pustit do online testu!

Pokud se vám zdají být IQ testy na internetu až příliš nevěrohodné, rozhodně byste se měli obrátit na sdružení Mensa, které v České republice funguje už celou řadu let.

Mensa sdružuje osoby, jejichž výsledek v IQ testu byl vyšší než 130 bodů a tím pádem se jedná o nadprůměrně inteligentní osoby, kterých je v České republice asi pouhé dvě procenta. Mensa sdružuje tyto nadprůměrně inteligentní osoby – přihlášení je zcela dobrovolné a účastník musí skutečně projít oficiálním IQ testem, které se mohou společně účastnit různých akcí, letních táborů, různých pobytů a poznání dalších, stejně inteligentních osob.

Mensa se zároveň rozděluje na dětskou a na tu, které sdružuje výhradně dospělé osoby. Mensa zpracovává IQ testy nejen pro děti, ale i pro dospělé a chcete-li se přesvědčit o inteligenci své a inteligenci svého dítěte, rozhodně se obraťte na Mensu, která vám testy poskytne a následně vyhodnotí správný koeficient. Pochopitelně, pokud nechcete ztrácet čas, vyzkoušejte si online testy zdarma, které běžně najdete na internetu.

Vybírejte ale zejména takové testy, které najdete na známých internetových stránkách a jste obeznámeni s jeho původem.

Vložil Testy inteligence | Štítek , , , | Zanechat komentář